Galerie

Černilovský dvůr 2024 

V sobotu 1.6. se zároveň v Kulturním domě v Černilově konal již tradiční festival Černilovský dvůr.

Stejně jako loni jsme společnými silami vytvořily (již osvědčenou) Creato kavárnu. Maminky a trenérky napekly a připravily spoustu dobrot a výborných limonád. Prodávala se i výborná káva a také domácí vafle.

Letos jsme festival navíc odstartovaly vystoupením, na kterém se podílely mladší kategorie Dance art (Pavoučci), dětské solo Klárky Volejníkové a seniorské pomové solo naší Ari. 

My moc děkujeme všem, kteří se zapojili do příprav a také všem na festivalu za velkou podporu. Těšíme se zase napřesrok! Den Dětí a oslava 5. narozeniny parku Na Větvi

V sobotu 1. června 2024 se konala velká oslava v parku Na Větvi a my byly u toho! 

Nejen, že jsme se účastnily, ale také jsme se podílely na organizaci a přípravách. V naší režii bylo pro děti připraveno 8 soutěžních pohádkových stanovišť, malování na obličej, dětská diskotéka a vystoupení v podání tanečního zpracování pohádky "Lotrando a Zubejda". 

I přes nepřející počasí se nakonec vše povedlo a společně se spoustou dalších dětí jsme si užily parádní pohádkové odpoledne! 
Velikonoční hledání vajíček 2024

Velikonoční neděle ve znamení zábavného programu plného stanovišť, malování na obličej, tanečků i dobrot! 

I druhá veřejná akce se moc povedla a my nemůžeme mít větší radost, těšíme se na další!
Karnevalová hodina 2024

Spojená hodina pro všechny karnevalové nadšence. Užily jsme si spoustu tance, zábavy a kostýmů! :) 


Pohybový a gymnastický workshop CMA 

Na konci ledna jsme se zúčastnily workshopu pořádaného asociací CMA. Vyzkoušely jsme si tréninky pod vedením profíků, a to konkrétně balet, gymnastiku a contemporary. 

Děkujeme za zkušenosti, zážitky a inspiraci. 


Vánoce v Creatu 2023

Jako každý rok byly pro nás Vánoce v Creatu ve znamení společně stráveného času, zábavy a příprav na novou sezónu. Nové choreografie si prozatím necháváme jako překvapení, a tak se s vámi chceme podělit aspoň o naše již každoroční ztvárnění vánočního příběhu či pohádky. 

Letos - Lotrando a Zubejda 

Moc všem děkujeme, jsme na Vás pyšné, herečky naše :) 


Halloweenská maškarní párty 2023

V neděli 29. října jsme v Sokolovně Černilov pořádali naši historicky první Halloweenskou maškarní párty pro děti. A povedla se! 

Bylo to poprvé, byla to jízda, byl vás kopec! 


Pro krásné strašidelné masky bylo připraveno několik děsivých stanovišť, za jejichž splnění čekala na strašidýlka odměna. Připravily jsme si skákací hrad, tvořivý koutek, malování na obličej i parádní fotostěnu. V neposlední řadě se na akci prodávalo krásné halloweenské občerstvení, které bylo celé pod taktovkou našich šikovných maminek. 

Ještě jednou moc děkujeme za pomoc i za krásnou atmosféru!

Za rok se těšíme zas! 


Jsme Mistryně světa 2023!

V pátek 29.9. jsme startovaly na Mistrovství světa v Zadaru. Holky si skvěle užily celý pobyt v Zadaru a krásně ho také zakončily. 

Mistryně světa v kategorii duo/trio kadet pom - Andulka Cerháková a Vendulka Vachová! 

Všem děkujeme za podporu a děkujeme hlavně obci Černilov za finanční podporu, díky které byla cesta za snem jednodušší. Stále tomu nemůžeme uvěřit. 


Vystoupení Víkend elegance, HK

Již druhý ročník hradecké akce Víkend elegance a již podruhé jsme se zúčastnily, tentokrát jsme dokonce sáhly do programu víkendu i s naším stánkem. 

Kromě dvou bloků několika vystupujících choreografií jsme v Jiráskových sadech pro návštěvníky akce připravily dětský koutek, překážkovou dráhu, skákací hrad a také oblíbený Festival look (pletení copánků a zdobení kamínky na obličej). 

Moc děkujeme za pozvání, akci jsme si užily na jedničku a těšíme se zase na příští rok! 

Vystoupení City Jam, HK

I tento rok děkujeme za pozvání na již každoroční akci CityJam, která se koná v Hradci Králové. Letos na ni vystoupilo naše krásné seniorské duo a kadetská solistka Vendulka Vachová. Kromě vystoupení jsme si i zasoutěžily a získaly parádní ceny!

Pobytový pohybový tábor

Ten náročný, zábavný a milovaný týden v roce - naše pobytové soustředění. Jako každý rok, i tento bylo naprostá pecka! 

Pohybové průpravy, choreografie různých tanečních stylů, hry, soutěže, spolupráce, radost a zábava. A je toho mnohem víc. 

Děkujeme že vás máme! 


Příměstský pohybový tábor

Tři srpnové dny byly věnované také našim nejmenším. Tři nabité dny plné pohybu, her, spolupráce a zábavy.  


Příměstský tábor "Cesta životem"